Samoplatca v kúpeľoch

Liečebné pobyty pre samoplatcov

kupele-pre-samoplatcovLiečebné pobyty  pre samoplatcov sú rozmanité od víkendových,  rýchlo ozdravovacích pobytov až po niekoľkotýždňovú  komplexnú starostlivosť.

Samoplatcovia sú väčšinou klienti, ktorí chcú urobiť niečo pre svoje zdravie a nechcú byť závislí na rozhodovaní zdravotnej poisťovne.
A alebo tiež tí, ktorí už nemôžu čerpať hradenú  komplexnú alebo príspevkovú kúpeľnú starostlivosť.

Výhody

Pobyty pre samoplatcov – sami sa rozhodnete, kedy a na ako dlho si pobyt vychutnáte, máte možnosť dokúpiť si stravu a kúpeľné procedúry. Bohužiaľ, ako už samotný názov napovedá, pacient si hradí celý pobyt sám v plnej výške. Konečnú dĺžku pobytu tak značne ovplyvňuje výsledná cena.
V prípade, že vám lekár kúpele nenavrhne alebo ich poisťovňa neschváli môžete sa s dotazom obrátiť na vami vybrané kúpele. Tu vám poradia s výberom vhodného pobytu pre samoplatcov.

Ponuka pobytov v termálnych kúpeľoch na Slovensku a okolitých krajinách je veľmi široká a vyberú si zaiste všetci, ktorí majú záujem o pobyt v kúpeľoch.

Vyberte si pobyt pre samoplatcov

 • Pobyty v jednotlivých kúpeľov
  Ak si chcete vybrať pobyt podľa jednotlivých kúpeľných miest. Každý má možnosť zvoliť si kúpeľný pobyt podľa svojho rozhodnutia (cena, poloha, tradícia a iné)
 • Liečebné kúpeľné pobyty
  Máte zdravotné problémy?Liečebné kúpeľné pobyty sú vedené pod dohľadom lekára, ktorý na základe vstupného vyšetrenia stanoví vhodný liečebný plán podľa zdravotného stavu klienta.
 • Wellness pobyty
  Chcete odpočívať?V termálnych kúpeľoch ponúkame týždenné relaxačné, wellness pobyty, ktoré prispejú k celkovej regenerácii a relaxácii organizmu.
 • Víkendové pobyty
  Chcete si oddýchnuť počas víkendu?Víkendové pobyty a krátkodobé pobyty v týždni v termálnych kúpeľoch Vám dodajú behom pár dní novú energiu a vitalitu.

Celková ponuka pobytov pre samoplatcov

baner kupelne pobyty