Pobyty pre seniorov

Ponuka kúpeľných seniorských pobytov

Nový elán do života Vám pomôžu načerpať pobyty pre seniorov. Seniorské po-byty sú zostavované veľmi citlivo s prihliadnutím na vek. a špecializujú sa na problémy ktoré bývajú s pribúdajúcim vekom.

Seniorské pobyty v kúpeľoch slúžia na upevnenie Vášho zdravotného stavu, ako aj na regeneráciu vášho organizmu, skrátka na celkový oddych a pohodu.


Uvedené pobyty pre seniorov môžu byť aj skvelým darčekom pre Vašich blízkych...

Kúpele Trenčianske Teplice

Seniorské pobyty v Trenčianskych Tepliciach

Trenčianske Teplice patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Seniorov dobre prehrejú termálne pramene, ktoré vyvierajú bez akéhokoľvek zásahu priamo v kúpeľných bazénoch v teplote od 36,6 - do 40,2 °C. Kúpeľné mestečko je ideálne pre relaxáciu seniorov, hlavne pre svoj kľud.

Kúpele Piešťany

Seniorské pobyty v Piešťanoch

Piešťanské liečivé bahno urobí dobre každému a hlavne seniorom. Na upevnenie zdravia využite kvalitné prírodné liečivé zdroje a odbornú úroveň kúpeľných lekárov v Piešťanoch. Pri kúpeľnom pobyte pre seniorov si návštevníci okrem kľudu a relaxu, užívajú aj krásne prechádzky po známom kúpeľnom parku.

 

Kúpele Dudince

Seniorské pobyty v Dudinciach

Seniori ktorí majú radi teplé podnebie tak, si ho v Dudinciach určite užijú. Je to miesto s najvyšším slnečným svitom a miernymi zimami. Ak sa rozhodnete pre seniorský pobyt určite vám dobre urobí jedinečné uhličito-síričité zloženie vody. Vodu približne takéhoto zloženia možno nájsť iba vo Francúzsku, v kúpeľoch vo Vichy.

Kúpele v Nový Smokovec

Seniorské pobyty v Tatrách

Každý kto si vyberie v tejto oblasti seniorský pobyt , sa užije okrem liečby aj čistý vzduch a kúpeľný relax. Nový Smokovec patrí medzi najznámejšie klimatické kúpele na celom Slovensku, sú situované v centre Tatranského národného parku
.

 

Kúpele Luhačovice

Seniorské pobyty v Luhačoviciach

Vyberte sa na seniorský pobyt k našim susedom. Šesť prírodných prameňov nájdete v Luhačoviciach, pričom najznámejšou prírodnou minerálnou vodou je svetovo uznávaná Vincentka.

Kúpele v Maďarsku

Seniorské pobyty Maďarsko.</

Maďarsko sa môže pochváliť s množstvom termálnych prameňov s liečivými účinkami, vhodnými pre seniorov. Ako liečebný seniorský pobyt sú maďarské kúpele často vyhľadávané.

Pobyty pre seniorov - ceny, objednávky a rezervácia

Všetky ceny nájdete na internetovom rezervačnom systéme Relaxos,
Relaxos sa špecializuje na Kúpele & wellness pobyty a liečebné pobyty. Ak chcete ušetriť, tak na stránkach nájdete aj rozlične akciové ponuky.
Prednosťou je aj jednoduché vyhľadávanie a porovnanie cien. Ušetrite a kúpte si kúpeľný alebo wellness pobyt za najlepšie ceny – portál poskytuje garanciu najnižšej ceny.

Úplná ponuka - pobyty pre seniorov

2015-pobyty

Širšiu ponuku jednotlivých seniorských pobytov si môžete pozrieť podľa jednotlivých kúpeľov na týchto stránkach: