Pobyty pre seniorov

seniori-pobyty-clanok

Seniorské pobyty sú, ako už z ich názvu vyplýva, všeobecne určené predovšetkým pre staršie osoby. Hlavnou náplňou Vášho programu na týchto pobytoch budú predovšetkým ľahšie liečebné procedúry, masáže a pohybová terapia. Seniorské pobyty ponúkajú takmer všetky tradičné kúpeľné destinácie, výnimkou ale nie sú ani moderné wellness komplexy.

Ponuka kúpeľných seniorských pobytov

Nový elán do života Vám pomôžu načerpať pobyty pre seniorov. Pobyt pre seniorov je zostavovaný veľmi citlivo s prihliadnutím na vek a špecializuje sa na problémy ktoré bývajú s pribúdajúcim vekom.

Seniorské pobyty v kúpeľoch slúžia na upevnenie Vášho zdravotného stavu, ako aj na regeneráciu vášho organizmu, skrátka na celkový oddych a pohodu.
Uvedené pobyty pre seniorov môžu byť aj skvelým darčekom pre Vašich blízkych…

 

Kúpele Trenčianske Teplice

Seniorské pobyty v Trenčianskych Tepliciach
Trenčianske Teplice patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Seniorov dobre prehrejú termálne pramene, ktoré vyvierajú bez akéhokoľvek zásahu priamo v kúpeľných bazénoch v teplote od 36,6 – do 40,2 °C. Kúpeľné mestečko je ideálne pre relaxáciu seniorov, hlavne pre svoj kľud.

Kúpele Piešťany

Seniorské pobyty v Piešťanoch
Piešťanské liečivé bahno urobí dobre každému a hlavne seniorom. Na upevnenie zdravia využite kvalitné prírodné liečivé zdroje a odbornú úroveň kúpeľných lekárov v Piešťanoch. Pri kúpeľnom pobyte pre seniorov si návštevníci okrem kľudu a relaxu, užívajú aj krásne prechádzky po známom kúpeľnom parku.

► ► pozri kúpeľné pobyty v Piešťanoch

Kúpele Dudince

Seniorské pobyty v Dudinciach
Seniori ktorí majú radi teplé podnebie tak, si ho v Dudinciach určite užijú. Je to miesto s najvyšším slnečným svitom a miernymi zimami. Ak sa rozhodnete pre seniorský pobyt určite vám dobre urobí jedinečné uhličito-síričité zloženie vody. Vodu približne takéhoto zloženia možno nájsť iba vo Francúzsku, v kúpeľoch vo Vichy.

► ► pozri kúpeľné pobyty v Dudinciach

Kúpele v Nový Smokovec

Seniorské pobyty v Tatrách
Každý kto si vyberie v tejto oblasti seniorský pobyt , sa užije okrem liečby aj čistý vzduch a kúpeľný relax. Nový Smokovec patrí medzi najznámejšie klimatické kúpele na celom Slovensku, sú situované v centre Tatranského národného parku

► ► pozri pobyty Nový Smokovec

Bardejovské kúpele

Seniorské pobyty v Bardejovských kúpeľoch
Vyberte sa na seniorský pobyt do Bardejovských kúpeľov. Bardejovské Kúpele patria k obľúbeným kúpeľným mestečkám na Slovensku. Preslávili sa už v minulosti, najmä svojimi minerálnymi vodami.

► ► pozri kúpeľné pobyty Bardejovských kúpeľoch

Kúpele Luhačovice

Seniorské pobyty v Luhačoviciach
Vyberte sa na seniorský pobyt k našim susedom. Šesť prírodných prameňov nájdete v Luhačoviciach, pričom najznámejšou prírodnou minerálnou vodou je svetovo uznávaná Vincentka.
► ► pozri pobyty

Kúpele v Maďarsku

Seniorské pobyty Maďarsko.
Maďarsko sa môže pochváliť s množstvom termálnych prameňov s liečivými účinkami, vhodnými pre seniorov. Ako liečebný seniorský pobyt sú maďarské kúpele často vyhľadávané.
► ► pozri pobyty

Pobyty pre seniorov – ceny, objednávky a rezervácia

Všetky ceny nájdete na internetovom rezervačnom systéme Relaxos,
Relaxos sa špecializuje na Kúpele & wellness pobyty a liečebné pobyty. Ak chcete ušetriť, tak na stránkach nájdete aj rozlične akciové ponuky.
Prednosťou je aj jednoduché vyhľadávanie a porovnanie cien. Ušetrite a kúpte si kúpeľný alebo wellness pobyt za najlepšie ceny – portál poskytuje garanciu najnižšej ceny.

Seniorské pobyty v kúpeloch – celá ponuka

2016-pobyty

 

Viac o seniorských pobytoch v kúpeľoch

Pozri stránky venované seniorským pobytom v kúpeľoch

Širšiu ponuku jednotlivých seniorských pobytov si môžete pozrieť podľa jednotlivých kúpeľov na týchto stránkach:

 

Pobyty pre seniorov
4.09 (81.82%) 11 hlass