Piešťany – ubytovanie v kúpeľoch.

V Piešťanoch nájdete mnoho ponúk na ubytovanie. Piešťany poskytujú veľa exkluzívnych ubytovacích zariadení. Prirodzene môžete nájsť aj lacné ubytovanie v penziónoch a privátoch.

Ak sa vyberiete do piešťanských kúpeľov určite budete zvedavý aj na možnosti kúpeľného ubytovania. Na stránkach vám ponúkame základné informácie ohľadom ubytovacích možností v kúpeľoch Piešťany.

Hotel Thermia Palace
Patrí najstarším a podľa mnohých návštevníkom aj k najkrajším budovám v Piešťanoch.
Hotel Thermia Palace sa nachádza priamo na kúpeľnom ostrove, a je kúsok od Kolonádového mosta a Napoleonských kúpeľov.
Tento klimatizovaný hotel ponúka svojim hosťom komfortné ubytovanie v 111 luxusných izbách vrátane 14 apartmánov.
Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, trezorom, dvoma telefónmi, plochou TV obrazovkou, Pay TV a pripojením na internet.

Hotel Balnea Palace
Hotel je umiestnený v severnej časti Kúpeľného ostrova v Piešťanoch. Priamo v hoteli nájdete nový vodný a saunový svet ponúkajúci množstvo vodných atrakcií – masážne trysky, jacuzzi, chrliče a relaxačné ležadlá.

Hotel Balnea Esplanade
Patrí k najnavštevovanejším hotelom v Piešťanoch. Súčasťou hotela ja vonkajší bazén s termálnou vodou, ktorý je otvorený celoročne. Hotelová časť je priamo prepojená s balneorehabilitačným centrom, v ktorom je poskytovaná komplexná liečebná starostlivosť.

Aké sú Vaše skúsenosti s ubytovaním v kúpeľoch Piešťany? Napíšte čo by ste odporúčali návštevníkom piešťanských kúpeľov.

Pozrite si aj:

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.