Kúpeľný hotel Pax- Trenčianske Teplice

Popis hotelaPobyty v hotely

Medzi obľúbené miesta na stretávanie kúpeľných hostí určite patrí hotel Pax. Mnohí sú priamo aj ubytovaní v tomto kúpeľnom dome.

pax-hotelNedávno zrekonštruovaný kúpeľný hotel Pax je priamo v centre na pešej zóne kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovaný kúpeľný hosť určite ocení polohu hotela. V blízkosti má kúpeľný park, ktorý využije na krásne prechádzky alebo na kultúrno-spoločenský život.
Výhodou je aj to, že kúpeľný hotel je prepojený s budovami, kde sa nachádzajú termálne bazény a podávajú procedúry (Whirlpool, vaňové kúpele, Keippova vodoliečba a iné)  a tak má návštevník všetko „po ruke„. Lekárske ordinácie a niektoré procedúry sú hosťom k dispozícii priamo v hoteli.

Hotel Pax – ubytovanie

Kúpeľný hotel Pax má kapacitu 270 lôžok, ktoré sú rozmiestnené na šiestich poschodiach. Kúpeľným hosťom sú k dispozícii jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby, 7 komfortných apartmánov a 3 bezbariérové izby.

 • Comfort
  sociálne zariadenie, umývadlo, kúpeľňa, sprchovací kút, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, internetová prípojka
 • Apartmán A
  sociálne zariadenie, umývadlo, kúpeľňa, sprchovací kút, vaňa, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, internetová prípojka, spálňa a oddelená obývacia miestnosť, trezor, fén
 • Apartmán B
  sociálne zariadenie, umývadlo, kúpeľňa, sprchovací kút, vaňa, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, internetová prípojka, trezor, fén
pax-recepcia
pax-2postelova
pax-1postelova

 

Hotel Pax – stravovanie

Reštaurácia sa nachádza na prvom poschodí. Hotel má výťah, tak nie je problém sa tam dostať.

 •  raňajky sú podávané formou bufetových stolov, pozostávajúcich zo studeného, teplého bufetu a ponuky nápojov ( káva, čaj, kakao, studené nápoje)
 •  obedy a večere majú zabezpečený výber z piatich jedál (2 mäsité, vegetariánske jedlo a sladké jedlo, ovocný balíček)
 •  možnosť výberu z reštauračného lístka za doplatok

Ponuka kúpeľných pobytov hotel Pax Trenčianske Teplice ► ►

 

Pozrite si aj:

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.