Bardejovské kúpele, hotel Alžbeta

Bardejovské kúpele sa pýšia tým, že patria medzi najstaršie kúpele s najdlhšou tradíciou poskytovania kúpeľných služieb.
V kúpeľoch objavíte mnoho pozoruhodných historických objektov, ktoré navodzujú atmosféru noblesy a sú aj architektonicky pozoruhodné a hodnotné.

Bardejovské kúpele pokračujú v rozsiahlych investíciách, ktoré ich kvalitatívne posúvajú k špičkovým kúpeľným a hotelovým zariadeniam na Slovensku. Naposledy otvorili štvorhviezdičkový hotel Alexander. Nový hotel vznikol komplexnou prestavbou bývalého hotela Minerál, ktorý viackrát zmenil majiteľov a bol dlhšie uzatvorený.

Hotel Alžbeta bude zrekonštruovaný

bardejov-alzbetaHistorický hotel Alžbeta v Bardejovských kúpeľoch, ktorý nesie meno rakúskej cisárovnej Alžbety (zvanej Sisi), prechádza v súčasnosti kompletnou rekonštrukciou a znovu otvorený bude v lete tohto roku.
Ubytovacie zariadenie nájdete za kúpeľným parkom, pri kúpeľnom dome. V ponuke má ubytovanie v jednoposteľových a dvojposteľových izbách. Alžbeta je prepojená s kúpeľným domom presklennou chodbou.

Súčasťou stavby je aj rekonštrukcia podkrovia, kde vznikne pri zachovaní krovov 26 nových lôžok. Okrem iného sa priamo v budove osadí aj výťah, ktorý doteraz chýbal. Rekonštrukciou sa hotel dostane z nuly na úroveň troch hviezdičiek.

Pri pobyte v bardejovských kúpeľoch sa odporúča návšteva samotného mesta Bardejov. Jeho historické centrum patrí k tým najkrajším na Slovensku, je tam aj krásny kostol a niekoľko múzeí.

Hotely a pobyty v Bardejovských kúpeľoch

V Bardejovských kúpeľoch nájdete v ponuke viacero hotelov, penziónov a liečebných domov, ktoré okrem pohodlného ubytovania poskytujú aj kúpeľné wellness služby a mnoho kúpeľných  pobytov. Rezervovať si môžete liečebný či víkendový pobyt a mnoho ďalších pobytov alebo využite akciu a vyberte si niektorý z akciových pobytov, ktoré ponúkajú Bardejovské kúpele.

Vyberte si hotel a pobyt

 

 

Pozrite si aj:

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.