Trenčianske Teplice – Hotel Krym

Popis hotelaPobyty v hotely

novy krymHotel KRYM v Trenčianskych Tepliciach je po rozsiahlej rekonštrukcii. Uvedený kúpeľný hotel s najväčšou kapacitou lôžok sa nachádza priamo v centre kúpeľného mestečka na pešej zóne.Má aj priame prepojenie s vonkajším plaveckým bazénom Grand.

Bazén GRAND s celoročnou prevádzkou (hlavný bazén 25 x 10 m – 33 ° C, relaxačný bazén – 36 ° C, 3 plavecké dráhy, oddychová zóna, ďalej vodné atrakcie – hydromasáže, vodné trysky a iné.

Vybavenie izieb

v kúpeľnom dome sú 2 kategórie izieb: štandard, comfort.

  • Comfort
    sociálne zariadenie, umývadlo, kúpeľňa, sprchovací kút, vaňa, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, internetová prípojka, balkón, trezor, izba po rekonštrukcii, župan
  • Standard
    sociálne zariadenie, umývadlo, kúpeľňa, sprchovací kút, vaňa, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, internetová prípojka, župan

Stravovanie

Jedáleň je situovaná na prvom poschodí
– raňajky, obedy a večere sa poskytujú formou bufetových stolov, pozostávajúcich zo studeného, teplého bufetu a ponuky nápojov (raňajková káva, čaj, kakao, studené nápoje)

Procedúry poskytované kúpeľným domom

Skoro všetky kúpeľné procedúry sú poskytované denne (okrem nedele a sviatkov) priamo v kúpeľnom dome, mimo špeciálnych (ca 200m vzdialenosť – dom Kaštiel)

Ponuka kúpeľných pobytov hotel KRYM ► ►

 

Pozrite si aj:

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.