Kúpele Číž – skúsenosti

Kúpele ponúkajú rôzne úrovne služieb a každý má rôzne skúsenosti.
Ľudia sa pri výbere kúpeľov väčšinou delia na dve skupiny. Jedna chodí iba do tých „svojich“ a druhá hľadá rôzne informácie. A na to sú vhodné skúsenosti (recenzie) návštevníkov kúpeľov.

Prečo sa píšu skúsenosti (recenzie)?

Hlavným zámerom je podeliť sa o skúsenosti a názor. Čitateľov totiž zaujíma vlastní názor recenzenta. Teda informácie o tom, prečo ste sa rozhodli vyskúšať alebo za akým účelom ste sa rozhodli pre kúpele.

Čitatelia určite ocenia hlavne informácie o tom, čo sa vám páčilo a čo vám vyhovuje. Podobne cenné sú aj informácie opačné, teda čo vás sklamalo. Či boli vaše predstavy naplnené a či by ste tieto kúpele odporučili

A ako na to?
Ak máte skúsenosti s inými kúpeľmi skúste ich porovnať.
Sústreďte sa predovšetkým na kladné a záporné rysy vášho kúpeľného pobytu.
Na záver vašej skúsenosti napíšte vaše zhrnutie a váš postoj.

Kúpele Piešťany – skúsenosti (recenzie)
Pridajte sa a napíšte svoje nezávislé hodnotenie a skúsenosti, dojmy a zážitky z Vašich pobytoch v kúpeľoch.

.

1 komentár k “Kúpele Číž – skúsenosti”

  1. Kúpele Číž -na prvý dojem nič moc príchod pred budovu sklamanie no opak bol pravdou milé privítanie na recepcii.Snažili sa nám všetko vysvetliť. Veľmi ochotné recepčné.Izba , bola pekná čistá,všetci sa pekne medzi sebou zdravili .Bolo to veľmi príjemne .Strava chutná snažili sa mi vyhovieť mám bezlepkovú diétu .Čo sa týka procedúr , tie boli super aj odborne a kvalitne prevedené len nie všetky sestričky boli príjemné .Ale nie každý ma vždy dobru náladu .Vonkajšie bazény krása .Porovnať kúpele sa medzi sebou nedajú .Navštívila som aj Rajecké a Turčianske kúpele .Každé z nich majú svoje čaro.

Nie je možné pridávať komentáre.