Pobyty

Ponuka mnohých kúpeľných pobytov na jednom mieste

Tu uvedené pobyty sú určené pre samoplatcov a taktiež pre rodinných príslušníkov klientov, ktorí majú kúpeľnú starostlivosť hradenú cez svoju zdravotnú poisťovňu.

pobyty-v-kupeloch

Zabudnite na bežné dni plné starostí a relaxujte v kúpeľoch.

  • Voda rozmaznáva naše telo, uzdravuje ho, dodáva mu energiu a celkovo osviežuje. Priaznivé účinky zaznamenáme nielen pitím vody, ale aj jej vonkajším pôsobením na telo, treba pomocou vodoliečebných procedúr v kúpeľoch.
  • Víkendové pobyty, wellness a relax – sú to pobyty v kúpeľoch bez lekárskeho vyšetrenia, hlavne sú zamerané na aktívny odpočinok a celkové uvoľnenie tela a duše. Jedná sa najčastejšie o relaxačné pobyty na 2 až 3 noci. Víkendové pobyty zahŕňajú relaxačné, tak aj wellness krátkodobé pobyty, vhodné na regeneráciu a oddych celého organizmu.
  • Wellness – to je moderní životní štýl, na takýchto pobytoch načerpáte nové sily a eliminujete stres. Zdravá strava, trochu pohybu a využitie liečebných procedúr, po ktorých sa budete znova cítiť plný sily a v dobrej kondícii.

V poslednej dobe je obľuba kúpeľov zo strany Slovákov, ale aj zahraničných turistov čím ďalej vyššia, a to predovšetkým vďaka kvalite služieb a bohatej ponuke kúpeľných pobytov.

Kúpeľný pobyt často dokáže oddialiť nástup medikamentóznej liečby a poskytne pacientom úľavu na niekoľko mesiacov v roku

 

Ako si vybrať pobyt?

V prvom rade si treba ujasniť:

  •  čo od pobytu očakávate,
  • čo a aké procedúry by mal hotel/zariadenie ponúkať,a hlavne koľko ich je zahrnutých už v cene
  • akú cenu ste ochotní zaplatiť
  • a v akej časti Slovenskej republiky  by sa mal nachádzať.

Ak sa neviete rozhodnúť, tak si  prečítajte článok – Aký je rozdiel medzi kúpeľmi a wellness hotelmi.

 

Vyberte si pobyt podľa kúpeľných miest

Typy wellness a relaxačných pobytov

Vyberte si niektorý z programov zameraný na relaxáciu, odpočinok, odbúranie stresu a celkového uvolnenia náročného životného tempa v príjemných lokalitách kúpeľných miest. Pobyty využívajú často aj mladší ľudia, ak chcú zažiť romantický víkend s partnerom.

Kúpeľné pobyty :

Nový elán do života Vám pomôžu načerpať kúpeľné pobyty, stačí si len vybrať. Okrem uvedených kúpeľných pobytoch, na týchto stránkach nájdete aj ponuku liečebných pobytov v kúpeľoch na celom Slovensku.
Pobyty v kúpeľoch slúžia na upevnenie Vášho zdravotného stavu, ako aj na regeneráciu vášho organizmu, skrátka na celkový oddych a pohodu.

Výber kúpeľných pobytov

Relaxačné a odpočinkové pobyty

wellness45Najčastejšia skupina kúpeľných pobytov. Je vhodná pre všetkých, ktorí síce netrpia nejakou chorobou a chcú tráviť príjemné chvíle v kúpeľoch. Na výber je mnoho ubytovacích kategórií a dĺžke pobytu.Tieto pobyty sú zamerané na zlepšenie Vašej telesnej a duševnej pohody. Obsahujú rozmanite procedúry, ktoré v kombinácií s kúpeľným prostredím a kľudom prinášajú dokonalú úľavu nielen telu, ale aj duši.

Relaxačné pobyty v kúpeľoch

Pobyty pre ženy

wellness1Do tejto kategórie sú zahrnuté pobyty, ktoré sú prispôsobené hlavne ženám všetkých vekových, ktoré dbajú o svoju fyzickú krásu. K tomu sú určené aj upravené procedúry z oblasti wellness & beauty.Medzi ženami sú najviac preferované víkendové pobyty. Účastníčky na nich naberú nové sily, regeneráciu a pôsobia blahodárne na zdravie každej ženy.
A ženy majú v obľube aj rôzne skášľovacie pobyty.

Pobyty pre ženy

Víkendové kúpeľné pobyty

wellness3Chcete si nabrať nové sily alebo si len tak trochu oddýchnuť a nemáte dostatok voľného času? Predĺžte si víkend a poďte relaxovať do kúpeľov!.
Dvoj alebo trojdňové víkendové pobyty sú zamerané na zlepšenie Vašej zdravotnej a duševnej pohody. Prežiť víkend v nádhernej prírode, nadýchať sa čerstvého vzduchu a zároveň sa oddávať príjemným relaxáciám, to je dokonalý oddych pre Vás. Niekoľko krát opakované víkendové pobyty v roku majú účinný ochranný charakter.

Víkendové kúpeľné pobyty

Rekondičné kúpeľné pobyty

wellness4Potrebujete zlepšiť celkový zdravotný stav a odolnosť organizmu? Tak potom sú najvhodnejšie rekondičné pobyty. Špeciálny kúpeľný program je odporúčaný predovšetkým ľuďom, trpiacim rôznymi zdravotnými problémami..
V ponuke nájdete služby, ktoré sú priamo prispôsobené k určitým zdravotným problémom ako napríklad osteoporóza, obezita, neplodnosť a iné. Pozitívne účinky sa dosahujú využitím špeciálnych cvičení a rehabilitácie.

Rekondičné pobyty v kúpeľoch

Kúpeľné pobyty pre seniorov

wellness2 Ľudia po skončení s aktívnej práci vyhľadávajú príjemne veci, ako sú aj kúpeľné seniorské pobyty.
Seniorské programy v kúpeľoch sú individuálne zostavené pobyty pre všetkých skôr narodených. Špecializujú sa na ťažkosti, ktoré sú s pribúdajúcim vekom často spojené. Okrem základných procedúr obsahujú aj mnoho doplnkových, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre seniorov.

Seniori – kúpeľné pobyty


Úplná ponuka – pobyty v kúpeľoch

baner kupelne pobyty