Rajecké Teplice – pobyty pre samoplatcov

Samoplatca – kúpele Rajecké Teplice. Neschválili vám liečebný pobyt? Aj napriek tomu sa  môžete v kúpeľoch liečiť za výhodnú cenu. Na stránke nájdete ponuku pobytov pre samoplatcov.

Kúpeľné pobyty pre samoplatcov v Rajeckých Tepliciach

Kúpele Rajecké Teplice neposkytujú len relax a oddych v bazénoch a pri procedúrach. Prekrásna príroda v okolí kúpeľov a čistý vzduch Vám tiež pomôže načerpať nové sily. Nachádza sa tu národná prírodná rezervácia Kozol, ktorá pomenúva rovnomenný vrch v juhovýchodnej časti katastra obce v pohorí Lúčanskej Malej Fatry. Rezervácia má rozlohu 91,58 hektára a je prístupná turistickým chodníkom.

Rajecké Teplice – ubytovanie a pobyty

Miestne liečebné hotely a domy poskytujú okrem liečebných pobytov aj rôzne wellness programy, ako wellness romantický pobyt, wellness skrášľovací beauty a iné. Oddýchnite si v kúpeľoch Rajecké Teplice!

rajecke teplice-hotel aphrodite palace

Kúpele RAJECKÉ TEPLICE

Aphrodite Palace****

Pôvodný názov Veľká Fatra. Ubytovaní hostia majú grátis vstup do fitness, vodného a saunového sveta v kúpeľnom dome.


Kúpele RAJECKÉ TEPLICE

Hotel Aphrodite****

Najluxusnejší hotel v okolí je pýchou kúpeľov Rajecké Teplice. Je postavený v antickom štýle

rajecké teplice-hotel aphrodite

rajecké teplicee- hotel mala fatra

Kúpele RAJECKÉ TEPLICE

Hotel Malá Fatra***

Príjemné ubytovacie zariadenie situované v kúpeľnom parku a v blízkosti kúpeľného hotela Aphrodite s balneocentrom.


Kúpele RAJECKÉ TEPLICE

Villa Margaréta***

Villa Margaréta, sa nachádza v centre Rajeckých Teplíc a ponúka ubytovanie v 8 izbách s kvalitným štandardom.

rajecke-vilamargareta

Kúpele Rajecké Teplice

Liečivé zdroje

Ako hlavný balneoterapeutický prostriedok sa v kúpeľoch využívajú termálne pramene 38 °C teplej hydrouhličitanovo-vápenato-horečnatej liečivej vody bez ďalšej úpravy. V rámci komplexnej kúpeľnej liečby sa poskytujú vodoliečebné procedúry, masáže, celá paleta elektroliečebných procedúr, lokálna aplikácia parafínových zábalov, individuálna a skupinová telesná výchova, manipulačná liečba, plynové injekcie a podobne.
Úspešnú liečbu v kúpeľoch zabezpečujú osvedčené tradičné procedúry, ale aj moderné a inovatívne procesy zabezpečované počas liečebných a relaxačných pobytov.

Obľúbene aj pre wellness

Liečebné kúpele Rajecké Teplice postupne prešli rozsiahlou rekonštrukciou, pri ktorej sa postupne rozširuje a modernizuje ponuka Wellnes a SPA.
Miestne moderné liečebné domy a wellness hotely ponúkajú okrem liečebných pobytov rad relaxačných a wellness programov. Jedinečné zázemie liečebného domu Aphrodite Vás určite očarí aj ponukou mnohých ojedinelých wellness procedúr, ktoré uspokoja aj najnáročnejších z Vás!

rajecke teplice