Relaxačné pobyty

liečebné pobyty

Ponuka na relaxačný pobyt

Relaxačné pobyty Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice: Neváhajte a užite si jedinečnú možnosť zregenerovať Vaše telo počas víkendového relaxačného pobytu v Trenčianskych Tepliciach.V tomto kúpeľnom mestečku nájdete mimo kúpeľných procedúr aj relax v prírodnom prostredí.

Trenčianske Teplice – ponuka pobytov

Relaxačné pobyty Turčianske Teplice

Hosťom kúpeľov Turčianske Teplice sú k dispozícii okrem iného liečebné domy s krytými bazénmi s termálnou vodou a rozsiahly kúpeľný park so vzácnymi drevinami. Od februára 2007 je otvorený nový kúpeľný komplex a aquapark.

Turčianske Teplice – ponuka pobytov

Relaxačné pobyty Dudince

Hotely v kúpeľoch Dudince ponúkajú celý rad výletov za spoznaním slovenských aj maďarských pamätihodností, nechýba ani pozvanie do vínnych pivníc na ochutnávku miestnych vín. Kúpele Dudince sú ideálnym miestom pre pokojný relaxačný pobyt.

Kúpele Dudince – ponuka pobytov

Relaxačné pobyty Česká republika

Takisto ako na Slovensku aj Českej republike sa tešia veľkej obľube relaxačné pobyty. Pozrite si ponuky na relaxačné pobyty u našich západných susedov. Medzi najobľúbenejšie pobyty patria kúpele Luhačovice, ktoré sú blízko našich hraníc.

Kúpele Čechy- ponuka pobytov

Relaxačné pobyty Piešťany

Kúpele Piešťany. Vybavenosť týchto kúpeľov ponúka možnosť rozmanitých liečebných a relaxačných pobytov a pobytov pre odpočinok, zdravie a krásu. Unikátom kúpeľov Piešťany sú bazény s prírodným dnom, do ktorých cez vrstvu bahna vyviera termálna minerálna voda, čím vzniká bahenný kúpeľ – bahnisko.

Kúpele Piešťany – ponuka pobytov

Relaxačné pobyty Maďarsko

Kúpele v Maďarsku ročne navštívia státisíce turistov z celého sveta a aj zo Slovenska. Využívajú termálne vody ktoré pomáhajú v boji proti rôznym ochoreniam , a v neposlednom rade aj proti únave.

Kúpele Maďarsko – ponuka pobytov

Relaxačný pobyt v kúpeľoch je fajn

Zachovať si pri pracovnom procese výkonnosť nie je väčšinou ľahká úloha. A preto by ste si raz za čas mali od náročnej práce oddýchnuť a načerpať relaxáciou nové sily. Máme pre vás perfektný tip, ako nadobudnúť stratenú silu a energiu – relaxačný wellness pobyt.

Na čo sa pri relaxačnom wellness pobyte môžete tešiť?
Na masáže, kúpele s uvoľňujúcimi prísadami, zábaly, kyslíková terapia a skrášľovacie procedúry podľa svojho vlastného výberu.nnPrežite krásny víkend plný príjemných vôní v znamení aróma kúpeľov. Užívajte si wellness a po procedúrach sa posaďte na letné terasy, doprajte si kávu či lahodný kokteil. Nechajte sa popri relaxácii rozmaznávať a zabudnete na starosti.

 

Pozrite si aj iné kúpeľné pobyty