Kontakt

Je niekde na stránkach chyba? Máte záujem na stránkach kupele-sk.com o inzerciu, alebo iným spôsobom spolupracovať k obojstrannej spokojnosti? Tak potom stačí jednoduchá vec, ozvite sa. 🙂

Upozornenie

Otázky ohľadom liečebného pobytu, ktorý bol pridelený zdravotnou poisťovňou sem nepatria!

V poslednom čase sa nakopilo množstvo otázok ohľadom kúpeľnej liečby hradenej cez zdravotnú poisťovňu. Sem ich nepíšte obráťte sa na Vašu zdravotnú poisťovňu.
Na tieto otazky nebudeme odpovedať

Email

Ak máte záujem: Napište mi!

 

 Ochrana osobných údajov
Na zobrazovanie reklám návštevníkom našich webových stránok využívame služby reklamných spoločností tretej strany. Tieto spoločnosti môžu použiť informácie (neobsahujúce vaše meno, adresu, e-mailovú adresu alebo telefónne číslo) o vašich návštevách na týchto a iných webových stránkach s cieľom poskytnúť reklamy o tovaroch a službách, ktoré vás zaujímajú.
Spoločnosť Google, ako dodávateľ tretej strany, používa k zobrazovaniu reklám na týchto stránkach sobory cookie. Vďaka súborom cookie DART môže spoločnosť Google zobrazovať reklamy užívateľom na základe ich návštev na týchto stránkach a ďalších stránkach internetu.
Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tomto postupe a o možnostiach, ktoré máte k dispozícii, aby príslušné spoločnosti nepoužili tieto informácie, kliknite sem pre viac informácií.