Indikácie

Indikačný zoznam pre kúpeľnú starostlivosť

Do kúpeľov sa môžete dostať dvomi spôsobmi, buď vás na kúpeľnú starostlivosť odporučí lekár na základe diagnózy alebo môžete ísť ako samoplatca. Kúpeľná liečba vás najlacnejšie vyjde, ak tam pôjdete cez zdravotnú poisťovňu.

Kto sa chce ísť liečiť do kúpeľov, na základe svojej choroby mal by vedieť diagnózu svojej choroby. Nemusíte ich hľadať, postupne nájdete na stránkach popis jednotlivých diagnóz uvedených v prílohe zákona 577/2004. Nájdete tu rozdelenie diagnóz do skupín (A,B), indikáciu, kto návrh vyhotovuje a dĺžku pobytu.

Choroby, pri ktorých sa kúpeľná starostlivosť buď v plnej miere, alebo čiastočne uhrádza na základe verejného zdravotného poistenia, indikačné podmienky a dĺžka liečebného pobytu sú uvedené v Indikačnom zozname pre kúpeľnú starostlivosť (príloha č. 6 zákona 577/2004).
Indikačný zoznam je rozdelený na indikácie poistencov, ktorí dovŕšili 18. rok veku a ktorí nedovŕšili 18. rok veku.

Indikačný zoznam – kúpeľná starostlivosť

Pozrite si aj : Diagnózy, ktoré sa liečia v jednotlivých kúpeľoch

Najobľúbenejšie pobyty v kúpeľoch

kupele-pokus-hl

Kúpele pre seniorov
Načerpajte silu pomocou seniorského pobytu. Vyberte si z pestrej ponuky kúpeľných, relaxačných, rekondičných či wellness
► ► POZRI PONUKY

kupele-okrhly-samoplatci

Kúpele pre samoplatcov
Samoplatcovia sú väčšinou klienti, ktorí chcú urobiť niečo pre svoje zdravie a nechcú byť závislí na rozhodovaní zdravotnej poisťovne
► ► POZRI PONUKY

kupele-okruhly-vikendove

Víkendové pobyty
Premýšľate ako vhodne stráviť víkend? Tak už neotáľajte a vyrazte na víkendový pobyt, oddýchnete si a nebudete ľutovať
► ► POZRI PONUKY


Zľavy pre samoplatcov:

Nezabudnite sa pozrieť aj na: