Liečebné pobyty

liecebne-kupelne-pobyty

Ponuka na liečebný pobyt

Liečebné pobyty Turčianske Teplice

Turčianske Teplice: Najväčším prírodným bohatstvom Turčianskych Teplíc sú minerálne pramene a termálne vody, ktorých teplota sa pohybuje od 38 do 46°C. Pomáhajú pri liečbe: choroby obličiek a močových ciest a s úspechom sa tu liečia aj choroby pohybového ústrojenstva

Turčianske Teplice – ponuka pobytov

Liečebné pobyty Piešťany

Kúpele Piešťany do skupiny najvyhľadávanejších kúpeľov v celej Európe. Zásluhou prírodným zdrojom unikátneho sírneho bahna a minerálnej sadrovo-sírnej vody sú jednotkou v liečbe reumatizmu, rehabilitácii pohybového aparátu a nervovej sústavy.

Kúpele Piešťany – ponuka pobytov

Liečebné pobyty Česká republika

V priebehu storočí boli kúpele v Českej republike miestom liečby, oddychu a relaxácie mnohých významných osobností spoločenského, kultúrneho i politického života od JW Goetheho až po F. Kafku, F. Chopina a iných. Tak prečo neskúsite české kúpele aj Vy ?

Kúpele Čechy- ponuka pobytov

Liečebné pobyty Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice. Kúpeľná časť s liečebnými domami v klasickom i modernom štýle je situovaná v prekrásnom parku je tu 6 prírodných liečivých zdrojov, ktoré sa využívajú na vonkajšiu a vnútornú balneoterapiu. Sírne termálne liečivé pramene majú rovnaké chemické zloženie, líšia sa len teplotou vody.

Trenčianske Teplice – ponuka pobytov

Liečebné pobyty Dudince

Kúpele Dudince. Jedinečné zloženie minerálnej vody a vhodná kombinácia procedúr priaznivo pôsobia pri liečbe chorôb: pohybového aparátu, neurologických ochoreniach chorôb srdcovo-cievneho systému

Kúpele Dudince – ponuka pobytov

Liečebné pobyty Maďarsko

Maďarské kúpeľníctvo sa pýši 500 ročnou tradíciou. Najznámejšie termálne kúpele Maďarska sú Budapešť, Bükfürdő, Hajdúszoboszló, Hévíz, Sárvár, Zalakaros, Bogács, Dombóvár, Eger, Egerszalók, Győr, Gyula, Harkány, Hegykő, Miskolctapolca, Kehidakustány, Debrecen a ďalšie.

Kúpele Maďarsko – ponuka pobytov

Liečebný pobyt – oddych a regenerácia

Ak máte akékoľvek zdravotné problémy, tak práve pre vás sú špeciálne určené liečebné kúpeľné pobyty.

Doprajte si kúpeľné procedúry na jednom mieste, môžu vám pomôcť nielen od bolestí kĺbov, chrbta a svalov, ale liečebným programom zostaveným odborným lekárom prispejete k celkovej regenerácii organizmu a spomaleniu jeho starnutia.
Liečebný pobyty v kúpeľoch využite pre načerpanie energie a zlepšenie Vášho aktuálneho kondičného stavu.

Prírodné zdroje s liečivými účinkami, či už ide o termálne a minerálne pramene, nenájdete všade. Vyskytujú sa len v niekoľkých oblastiach na svete, okrem iného v strednej Európe a v nemalej miere práve v Slovenskej republike.
Počas  liečebných pobytov využite unikátne procedúry využívajúce miestny prírodný liečivý zdroj – kúpele, zábaly, inhalácia či pitné kúry

 

Pozrite si aj iné kúpeľné pobyty