Kúpele Piešťany – skúsenosti

Kúpele ponúkajú rôzne úrovne služieb a každý má rôzne skúsenosti.
Ľudia sa pri výbere kúpeľov väčšinou delia na dve skupiny. Jedna chodí iba do tých „svojich“ a druhá hľadá rôzne informácie. A na to sú vhodné skúsenosti (recenzie) návštevníkov kúpeľov.

Prečo sa píšu skúsenosti (recenzie)?

Hlavným zámerom je podeliť sa o skúsenosti a názor. Čitateľov totiž zaujíma vlastní názor recenzenta. Teda informácie o tom, prečo ste sa rozhodli vyskúšať alebo za akým účelom ste sa rozhodli pre kúpele.

Čitatelia určite ocenia hlavne informácie o tom, čo sa vám páčilo a čo vám vyhovuje. Podobne cenné sú aj informácie opačné, teda čo vás sklamalo. Či boli vaše predstavy naplnené a či by ste tieto kúpele odporučili
A ako na to?

Ak máte skúsenosti s inými kúpeľmi skúste ich porovnať.
Sústreďte sa predovšetkým na kladné a záporné rysy vášho kúpeľného pobytu.
Na záver vašej skúsenosti napíšte vaše zhrnutie a váš postoj.

Kúpele Piešťany – skúsenosti (recenzie)
Pridajte sa a napíšte svoje nezávislé hodnotenie a skúsenosti, dojmy a zážitky z Vašich pobytoch v kúpeľoch.

Pozrite si aj:

1 komentár k “Kúpele Piešťany – skúsenosti”

  1. Treba si konečne naliať čistého vina, prestať byt naivne presvedčení o nasej svetovosti, jedinečnosti, neopakovateľnosti a pod. Treba konečne otvorene povedať, že od doby keď boli z kúpeľov vyhnaný Winterovci pokračoval vlastne ich pomalý úpadok.

    Iba absolútna nadčasovosť Winterovych idei a počas komunistického obdobia nereálna trhovo-ekonomicka situácia v ostblocku dokázala úpadok kúpeľov a teda aj mesta Piešťany oddialiť na niekoľko desaťročí. Treba si konečne povedať, že naše mesto ozaj nemá čo ponúknuť, ak nepočítame trápne ošuntele vozíky s oplatkami a predajne s papučami a ovčími kožami…

    Odpovedať

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.