Trenčianske Teplice – rekonštrukcia hotela Krym

Ak sa chystáte do kúpeľov Trenčianske Teplice a máte obľúbený hotel Krym, tak vás bude zaujímať nasledovná tlačová správa kúpeľov:

S cieľom neustále skvalitňovať svoje služby a ponúknuť návštevníkom ešte väčší komfort pristúpili Kúpele Trenčianske Teplice k rekonštrukcii hotela Krym.

Rozsiahla rekonštrukcia vyhľadávaného ubytovacieho zariadenia priamo v srdci kúpeľného mestečka na pešej zóne potrvá od novembra 2014 do konca júla 2015.

Najvýraznejšími zmenami prejde ubytovacia časť a svoju podobu kompletne zmení aj fasáda hotela Krym. Inovované budú tiež vybrané časti balneoprevádzky.

Počas budúcoročnej letnej sezóny tak Krym povýši na žiadaný svetový štvorhviezdičkový štandard, ktorý uspokojí potreby a očakávania aj náročnejšej klientely.

„Spokojnosť našich klientov je pre nás prioritou. Zamerali sme sa na zvýšenie komfortu a celkového estetického dojmu pravých kúpeľov,“ hovorí generálna riaditeľka kúpeľov Ing. Andrea Puskailer. „Pri rekonštrukčných prácach budeme, prirodzene, dbať na celkovú šetrnosť stavebných prác,“ dodáva.

Celý projekt, ktorý vo veľkej miere podporí rozvoj miestneho regiónu, si vyžiada investíciu vo výške 4 miliónov eur, pričom časť z nej tvoria príspevky z eurofondov.

Vďaka výbornej dostupnosti procedúr, lekárskych vyšetrení a prvotriedneho stravovania, ako i priameho prepojenia s vonkajším plaveckým bazénom Grand, vytvára hotel Krym svojim návštevníkom už roky atmosféru pohodlia a pokoja. Tento dojem ešte viac umocňujú slnečné terasy, ktoré ponúkajú nerušený výhľad na okolie.

Doterajšia kapacita kúpeľného hotela Krym bola 290 lôžok na piatich poschodiach. Hosťom boli k dispozícii plne vybavené dvojlôžkové izby a apartmány v kategóriách comfort, štandard a economy. Komfort známeho liečebného domu I. kategórie sa má od leta 2015 ešte viac zvýšiť.

zdroj: Kúpele Trenčianske Teplice