Kúpele Nimnica – skúsenosti

Kúpele ponúkajú rôzne úrovne služieb a každý má rôzne skúsenosti.
Ľudia sa pri výbere kúpeľov väčšinou delia na dve skupiny. Jedna chodí iba do tých „svojich“ a druhá hľadá rôzne informácie. A na to sú vhodné skúsenosti (recenzie) návštevníkov kúpeľov.

Prečo sa píšu skúsenosti (recenzie)?

Hlavným zámerom je podeliť sa o skúsenosti a názor. Čitateľov totiž zaujíma vlastní názor recenzenta. Teda informácie o tom, prečo ste sa rozhodli vyskúšať alebo za akým účelom ste sa rozhodli pre kúpele.

Čitatelia určite ocenia hlavne informácie o tom, čo sa vám páčilo a čo vám vyhovuje. Podobne cenné sú aj informácie opačné, teda čo vás sklamalo. Či boli vaše predstavy naplnené a či by ste tieto kúpele odporučili

A ako na to?
Ak máte skúsenosti s inými kúpeľmi skúste ich porovnať.
Sústreďte sa predovšetkým na kladné a záporné rysy vášho kúpeľného pobytu.
Na záver vašej skúsenosti napíšte vaše zhrnutie a váš postoj.

Kúpele Piešťany – skúsenosti (recenzie)
Pridajte sa a napíšte svoje nezávislé hodnotenie a skúsenosti, dojmy a zážitky z Vašich pobytoch v kúpeľoch.

.

Pozrite si aj:

5 komentárov k “Kúpele Nimnica – skúsenosti”

 1. Katastofa, určite sem nechoďte.
  Jedlo studené, nemocničného charakteru. Bufetové stoly v ponímaní Kúpeľov Nimnice znamenajú, že ak máte dobu na večeru od 17.30 do 18.15 a prídete 17.45 – holt máte smolu, mäso už nie je, šalát tiež už nie je.
  Na TV sa nedívate ako v každej bežnej hotelovej izbe, ale ju máte rovnobežne s čelom postele. Vešiak na kabáty, alebo botník jednoducho v 4 hviezdičkovom hoteli neexistuje. Ani v Lux izbe.
  Na dlhý pobyt si musíte vystačiť s 3-dverovou skriňou /priestor v nej ešte zaberajú 2 trezory/
  Jedine ceny sú nadštandartné – aspoň niečo.
  Orientujú sa na klientelu 70+, ktorá nemá prehľad na trhu a je prehnane skromná.
  Smutné, neprofesionálne a úbohé.

  Odpovedať
 2. Boli sme veľmi sklamaní. Absolvovali sme už niekoľko pobytov, ale toto nás dorazilo.
  Maséri drzí, arogantní, nedodržujú čas masáže – 13 minút, Celkovo personál neúctivý, človek sa cíti ako kus niekde pri pásovej výrobe.
  Na recepcii neochota, len rýchlo vybaviť a „dajte mi pokoj“. Obsluhujúci personál jedálne v špinavom obleku ak sa to dá nazvať rovnošata, roztrhaná vyčaptaná nejednotná obuv, doslova nechutné.
  Jedlá v bufetoch studené. V kútoch spoločenského pavilónu pavučina a špina. A to sme si každý museli za komfort priplatiť 250 eur za nadštandard (21 dní). Wellness sa dá dokúpiť v pracovný deň len po 19, 00 h. Voľnočasové aktivity 0 bodov. Ten bufet v spoločenskom pavilóne je doslova výsmechom, pre takú kapacitu klientov. Nenachádzame viac slov, NIMNICE NEODPORRÚČAME!!!

  Odpovedať
  • Súhlasíme takmer vo všetkom, studené jedlá, hlavné jedlá /mäso/, ktoré sa po 15-tich minútach jednoducho minie, šalát už nie je…
   Všetko je totálne neprofesionálne, určené pre skromnú klientelu 70+, ktorí si takéto spôsoby za tak vysoké ceny tiež vonkoncom nezaslúžia.
   Absolútne v ničom nedosahujú kredit 4-hviezdičkového hotela.
   Jediná dobrá skúsenosť je s personálom, okrem recepcie.
   Nikdy viac.

   Odpovedať
 3. V kúpeľoch v Nimnici som bola 7mi krát. Co sa týka masáži 0 bodov maximálna neprofesionalita a na pohotovosti prístup taktiež 0 bodov. Pri stravovaní som sedela v okne ako v skleníku. NEODPORÚČAM TIETO KUPELE

  Odpovedať
 4. NIMNICA niekoľkokrát sme sa chceli najesť, či posedieť v reštaurácii (ktorá sa nachádza na 1.poschodí budovy s welnes a procedúrami).
  Opakovane každý raz sme boli doslova ignorovaní. Niekedy sme čakali pol hodinu, ani si nás nevšimol personál. (Jedenkrát som išla k barovému pultu poprosiť, aby nám objednali jedlo. Návšteva, s ktorou sme strávili niekoľko hodín v bazénoch a areáli kúpeľov, odchádzala o necelé 2 hodiny na vlak. Dievčina, ktorá obsluhovala (nepoviem servírky, personál reštaurácie je pravdepodobne nekvalifikovaný) nás odbila s tým, že má objednávku, aby sme čakali. Zakaždým boli obsadené s nami iba 3-4 stoly a bolo to mimo podávania stravy kúpeľným hosťom. Po tri štvrte hodiny sme odišli hladní…
  Včera- 29.7. krátko po 16.00 hodine. Vnúčatá chceli zmrzlinové poháre, síce nerada, ale podvolila som sa (sestra im sľúbila zmrzku) a sme zašli do reštaurácie. Na otázku pri pulte,aké majú zmrz.poháre neochotne odpovedala,že zmrzlinové-dobre,ale s čím-no však so zmrzlinou,aké asi…Tri obslúžené stoly,dojedli,zaplatili-nikto okrem nás nečakal na obsluhu. Po 45.minútach sme odišli bez zmrzliny,znechutení s ofrflaním jednej z personálu,že príprava trvá dlho. V kuchyni mali zrejme poradu, sedeli a debatovali…

  Odpovedať

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.