Kúpele Nimnica – skúsenosti

Kúpele ponúkajú rôzne úrovne služieb a každý má rôzne skúsenosti.
Ľudia sa pri výbere kúpeľov väčšinou delia na dve skupiny. Jedna chodí iba do tých „svojich“ a druhá hľadá rôzne informácie. A na to sú vhodné skúsenosti (recenzie) návštevníkov kúpeľov.

Prečo sa píšu skúsenosti (recenzie)?

Hlavným zámerom je podeliť sa o skúsenosti a názor. Čitateľov totiž zaujíma vlastní názor recenzenta. Teda informácie o tom, prečo ste sa rozhodli vyskúšať alebo za akým účelom ste sa rozhodli pre kúpele.

Čitatelia určite ocenia hlavne informácie o tom, čo sa vám páčilo a čo vám vyhovuje. Podobne cenné sú aj informácie opačné, teda čo vás sklamalo. Či boli vaše predstavy naplnené a či by ste tieto kúpele odporučili

A ako na to?
Ak máte skúsenosti s inými kúpeľmi skúste ich porovnať.
Sústreďte sa predovšetkým na kladné a záporné rysy vášho kúpeľného pobytu.
Na záver vašej skúsenosti napíšte vaše zhrnutie a váš postoj.

Kúpele Piešťany – skúsenosti (recenzie)
Pridajte sa a napíšte svoje nezávislé hodnotenie a skúsenosti, dojmy a zážitky z Vašich pobytoch v kúpeľoch.

.

9 komentárov k “Kúpele Nimnica – skúsenosti”

 1. Včera som viezol 3 sestry, všetky nad 70 rokov na pobyt, ktorý organizuje televízia LUX. Po príchode na parkovisko pred hlavnou budovou si vybavili formality a chceli sa ubytovaqť v hoteli Manín. Okamžite ich kontaktoval pred budovou vodič tzv. vláčika, že ich aj s batožinou odvezie. Je to cca 250 m, samozrejme za poplatok a bez potvrdenky.. Argumentoval som, že sme autom a odveziem ich sám. Tam jen vraj vjazd zakázaný, povolený iba držiteľom preukazu ZŤP. Odviezol ich, zinkasoval. Potom som sa bol pozrieť na dopravnú značku pri tomto vjazde. Vjazd povolený iba s povolením kúpeľov. Kto a kedy dáva takéto povolenie som sa nedozvedel. Trikrát som bol na pobyte, vždy som parkoval pri ubytovni. Žiadne povolenie som nepotreboval. Domnievam sa, že toto je iba naháňanie kšeftov pr majiteľov týchto „vláčikov“.

  Odpovedať
 2. V kúpeľoch Nimnica sme strávili tri týždne, týmto chceme poďakovať vedeniu ako aj personálu za perfektne zorganizované dá sa povedať na minúty. Jedlá v bufetoch boli veľmi dobré a myslíme, že každý si tam mohol vybrať podľa svojej chuti, taniere zo stola boli odnášané. S procedúrami sme boli spokojní, pomohli nám, kto má zdravotné problémy určite sú nápomocné. Kúpele vrelo odporúčame a my sa opäť radi vrátime. Gabika

  Odpovedať
 3. Dobry den
  Chceme sa podelit o osobnu skusenosť z pobytu v kupeloch Nimnica po 21 dnovom pobyte
  Musime vyjadrit maximalnu spokojnost boli sme velmi milo prekvapeny od prveho kontaktu pri objednavani pobytu komunikacie na urovni a velmi mily pristup
  To same prvy den prichodu mile privatanie na recepcii rychle a kladne vybavenie kluče a potrebne dokumenty pripravene
  Prichod na izbu perfektne upratane vsetko čistučke velmi mila pani chyžna ktora nemala s ničim problem počas celeho pobytu
  Navšteva pana doktora velmi kladny pristup
  Na všetkych procedurach personal ustretovy a profesionalne komunikativny
  V jedalni stale chutne jedlo a na požiadanie rychle doplnenie, obsluha použite taniere cely čas priebežne upratovala
  Cely areal velmi krasne upraveny
  Za nas nakoniec KRASNY A PRIJEMNY POBYT a pobyt v kupeloch Nimnica možeme len odporučit

  Odpovedať
 4. Tak ja som bola na 21 dní a + – spokojná, lebo cítim úľavu. Personál je väčšinou milý. Servírky…asi nie sú vyučené. Neraz poplietli,nedali všetky taniere, so servírovacími vozikmi majú problém prejsť cez úzke uličky. Procedúry občas skrátené o 2-3 minútky, čo je pri aj tak krátkych procedúrach zlé. Masérky sa nevenujú klientovi. Jedna sa baví so študentom, druhá jednou rukou smskuje. Jeden masér je vážne dobrý. Bol 3.4. s č.26. Odporúčam.

  Odpovedať
 5. Katastofa, určite sem nechoďte.
  Jedlo studené, nemocničného charakteru. Bufetové stoly v ponímaní Kúpeľov Nimnice znamenajú, že ak máte dobu na večeru od 17.30 do 18.15 a prídete 17.45 – holt máte smolu, mäso už nie je, šalát tiež už nie je.
  Na TV sa nedívate ako v každej bežnej hotelovej izbe, ale ju máte rovnobežne s čelom postele. Vešiak na kabáty, alebo botník jednoducho v 4 hviezdičkovom hoteli neexistuje. Ani v Lux izbe.
  Na dlhý pobyt si musíte vystačiť s 3-dverovou skriňou /priestor v nej ešte zaberajú 2 trezory/
  Jedine ceny sú nadštandartné – aspoň niečo.
  Orientujú sa na klientelu 70+, ktorá nemá prehľad na trhu a je prehnane skromná.
  Smutné, neprofesionálne a úbohé.

  Odpovedať
 6. Boli sme veľmi sklamaní. Absolvovali sme už niekoľko pobytov, ale toto nás dorazilo.
  Maséri drzí, arogantní, nedodržujú čas masáže – 13 minút, Celkovo personál neúctivý, človek sa cíti ako kus niekde pri pásovej výrobe.
  Na recepcii neochota, len rýchlo vybaviť a „dajte mi pokoj“. Obsluhujúci personál jedálne v špinavom obleku ak sa to dá nazvať rovnošata, roztrhaná vyčaptaná nejednotná obuv, doslova nechutné.
  Jedlá v bufetoch studené. V kútoch spoločenského pavilónu pavučina a špina. A to sme si každý museli za komfort priplatiť 250 eur za nadštandard (21 dní). Wellness sa dá dokúpiť v pracovný deň len po 19, 00 h. Voľnočasové aktivity 0 bodov. Ten bufet v spoločenskom pavilóne je doslova výsmechom, pre takú kapacitu klientov. Nenachádzame viac slov, NIMNICE NEODPORRÚČAME!!!

  Odpovedať
  • Súhlasíme takmer vo všetkom, studené jedlá, hlavné jedlá /mäso/, ktoré sa po 15-tich minútach jednoducho minie, šalát už nie je…
   Všetko je totálne neprofesionálne, určené pre skromnú klientelu 70+, ktorí si takéto spôsoby za tak vysoké ceny tiež vonkoncom nezaslúžia.
   Absolútne v ničom nedosahujú kredit 4-hviezdičkového hotela.
   Jediná dobrá skúsenosť je s personálom, okrem recepcie.
   Nikdy viac.

   Odpovedať
 7. V kúpeľoch v Nimnici som bola 7mi krát. Co sa týka masáži 0 bodov maximálna neprofesionalita a na pohotovosti prístup taktiež 0 bodov. Pri stravovaní som sedela v okne ako v skleníku. NEODPORÚČAM TIETO KUPELE

  Odpovedať
 8. NIMNICA niekoľkokrát sme sa chceli najesť, či posedieť v reštaurácii (ktorá sa nachádza na 1.poschodí budovy s welnes a procedúrami).
  Opakovane každý raz sme boli doslova ignorovaní. Niekedy sme čakali pol hodinu, ani si nás nevšimol personál. (Jedenkrát som išla k barovému pultu poprosiť, aby nám objednali jedlo. Návšteva, s ktorou sme strávili niekoľko hodín v bazénoch a areáli kúpeľov, odchádzala o necelé 2 hodiny na vlak. Dievčina, ktorá obsluhovala (nepoviem servírky, personál reštaurácie je pravdepodobne nekvalifikovaný) nás odbila s tým, že má objednávku, aby sme čakali. Zakaždým boli obsadené s nami iba 3-4 stoly a bolo to mimo podávania stravy kúpeľným hosťom. Po tri štvrte hodiny sme odišli hladní…
  Včera- 29.7. krátko po 16.00 hodine. Vnúčatá chceli zmrzlinové poháre, síce nerada, ale podvolila som sa (sestra im sľúbila zmrzku) a sme zašli do reštaurácie. Na otázku pri pulte,aké majú zmrz.poháre neochotne odpovedala,že zmrzlinové-dobre,ale s čím-no však so zmrzlinou,aké asi…Tri obslúžené stoly,dojedli,zaplatili-nikto okrem nás nečakal na obsluhu. Po 45.minútach sme odišli bez zmrzliny,znechutení s ofrflaním jednej z personálu,že príprava trvá dlho. V kuchyni mali zrejme poradu, sedeli a debatovali…

  Odpovedať

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.