Kúpele Bojnice – skúsenosti

Kúpele ponúkajú rôzne úrovne služieb a každý má rôzne skúsenosti.
Ľudia sa pri výbere kúpeľov väčšinou delia na dve skupiny. Jedna chodí iba do tých „svojich“ a druhá hľadá rôzne informácie. A na to sú vhodné skúsenosti (recenzie) návštevníkov kúpeľov.

Prečo sa píšu skúsenosti (recenzie)?

Hlavným zámerom je podeliť sa o skúsenosti a názor. Čitateľov totiž zaujíma vlastní názor recenzenta. Teda informácie o tom, prečo ste sa rozhodli vyskúšať alebo za akým účelom ste sa rozhodli pre kúpele.

Čitatelia určite ocenia hlavne informácie o tom, čo sa vám páčilo a čo vám vyhovuje. Podobne cenné sú aj informácie opačné, teda čo vás sklamalo. Či boli vaše predstavy naplnené a či by ste tieto kúpele odporučili

A ako na to?
Ak máte skúsenosti s inými kúpeľmi skúste ich porovnať.
Sústreďte sa predovšetkým na kladné a záporné rysy vášho kúpeľného pobytu.
Na záver vašej skúsenosti napíšte vaše zhrnutie a váš postoj.

Kúpele Bojnice – skúsenosti (recenzie)
Pridajte sa a napíšte svoje nezávislé hodnotenie a skúsenosti, dojmy a zážitky z Vašich pobytoch v kúpeľoch.

.

Pozrite si aj:

5 komentárov k “Kúpele Bojnice – skúsenosti”

 1. Som v Bojniciach ako samoplatca, kupujem si dve hodiny vonkajší bazén, ktorý stojí 10 e, na repcii mi stále naúčtujú 11 e vodný svet,

 2. Kúpeľný pobyt som v kúpeľoch Bojnice absolvovala v októbri 2015 ako klient zdravotnej poisťovne s doplatkom v skupine B platila som si za ubytovanie a stravu preocedúry platila zdravotná poisťovňa. Vyzdvihnem najprv plusy týchto kúpeľov. Prostredie kúpeľov upravené a bolo vydieť, že o prostredie sa personál permanentne staral. Čo mi v Bojniciach chýbalo čo sa týka úpravy prostredia bol vysávač lístia uľahčil by prácu personálu a okolie by bolo ešte čistejšie. Ďalším plusom bola strava a ochota personálu v jedálni. K Plusom patrilo aj čistota na izbách a v ubytovacích priestoroch bolo čisto tiež oceňujem, že v liečebnom dome depandance Slávia kde som bývala sa sami uzamykajú dvere. Toto by bolo potrebné vyriešiť aj v ostatných dapandansoch. Mínusom kúpeľov Bojnice je chýbajúce wifi pripojenie na izbách v 21 storočí by to už mal byť podľa mňa štandard napríklad namiesto zbytočných pevných liniek na izbách v dobe mobilných telefónov ich 99% ľudí nevyužíva. Najväčší mínus je v komunikácie klient a lekár ak sa klient ktorý pozná kúpele Bojnice nevie dohodnúť respektíve lekár nemá vôľu dohodnúť sa s klientom na procedúrach ktoré mu robia dobre ako to bolo v mojom prípade je to veľký nedostatok kúpeľov. Dokupovala som si plynové injekcie a aqua erobic nakoľko pani primárka mi nebola ochotná predpísať cvičenie vo vo vode ani plynové injekcie hoci mi robia dobre. Ďalšie problémy boli s prepúšťacou správou pani doktorka mi ju ako klientke skupiny B napísala a dohodla sa so mnou, že po absolvovaní procedúr mi správu dá v piatok nakoľko odchod som mala v pondelok ale procedúry sa mi končili v sobotu. Zastupujúci pán doktor však robil problémy. Aj touto cestou sa chcem poďakovať mladej pracovníčke prijímacej kancelárie pomocou ktorej sa mi spravu podarilo dostať ešte raz veľké ďakujem.

 3. Tohto roku(2016) som bol na kupelnej liebe v Bojniciach-LD Banik.Ucarovalo mi nadherne prostredia udrziavaneho lesoparku.Velmi spokojny som bol aj s procedurami a pristupom pracovnicok k pacientom.Strava bola dobra,chutna,ale podla mna, pre chlapa bola porcia mala,museli sme si jedlo dokupovat.Byval som vsak nad kuchynou,co bol pre mna problem.Rano zhruba od 5,30 prisun materialu pre kuchynu,cize vykladanie tovaru na rampu a presun do kuchyne .Tak to islo pocas celeho dna,preto neexistoval ziaden popoludnajsi oddych.Vecer ,ked uz vsetko stichlo bolo zase pocut vrcat akysi stroj,ci cerpadlo a to nam obom vadilo,preto sme zatvarali okna aj balkon .Neviem si predstavit ako tam budu spat navstevnici v lete. Nebolo by od veci dat do poriadku vrzgajuce postele a prikupit nove postelne pradlo,ktore bolo sice ciste,ale velmi presuchane.Ale aj napriek vsetkemu povazujem Bojnice za jedny z najlepsich kupelov na Slovensku.

 4. Vybral som si víkendový pobyt, ubytovaný som bol v apartmáne v LD Mier. Veľmi milo som bol prekvapený v podstate zo všetkého a mimoriadne spokojný, bol som už vo viacerých kúpeľoch, Bojnice patria k tým najlepším. Všade bolo čisto, strava mimoriadne dobrá a bohatá, aj vzhľadom k zimnému obdobiu upravené parky, priestranný saunový svet, veľmi dobre vybavené fitness, ale hlavne ústretový prístup všetkých od obchodného oddelenia po obsluhu v jedálni…
  Vskutku sa mi všetko páčilo, budujú sa tam ďaľšie objekty, takže ešte sa zlepšia služby kúpeľov. Mal som tam naozaj pocit kľudu a pokoja, čo mi možno v iných kúpeľoch tiež chýbalo. Snáď iba niektoré objekty by mohli prejsť rekonštrukciou, ako je napr. “žltý bazén”, ale určite to už vedenie má v pláne, lebo “zelený bazén” práve prerábali…
  Samozrejme ako plus je veľmi vhodná kombinácia bojnického zámku, či ZOO, takže nuda neprichádzala do úvahy.

 5. Od 16.6.do 7.7.2013 som bola na liečení v Bojniciach. Bývala som v LD Baník. Mala som sa ako v raji. Nádherné prostredie udržiavaného lesoparku v ktorom sú zasadené všetky liečebné domy je naozaj čarovné.Vládne tam pokoj a kľud. Veveričky, ale aj srnky Vám často skrížia cestu počas prechádzok. Všade perfektná čistota.
  LD Baník je zvonku už trochu ošarpaný, ale vnútorné priestory sú pekné.Pre mňa bolo naozaj milým prekvapením správanie sa personálu na všetkých úrovniach. Všade sa stretnete s milým úsmevom, príjemným prístupom a ochotou /občas som mala pocit, že nie som na Slovensku/. Výborná strava /obedy aj večere- výber z 5 jedál/zákusky a ovocie denne sú samozrejmosťou. Klasické liečebné procedúry pre choroby pohybového ústrojenstva boli vykonávané v príjemnom prostredí s max. profesionalitou a nikdy nechýbajúcim úsmevom. Krásny vonkajší termálny bazén s rôznymi masážnymi prvkami. Bývala som v štandardne vybavenej 1-posteľ. izbe s veľkým balkónom. Izba bola denne upratovaná a čistá. Posteľná bielizeň si síce už čosi pamätá, ale bola tiež čistá.
  Touto cestou sa chcem poďakovať celému personálu LD Baník za všetko čo pre mňa urobili počas môjho liečebného pobytu a popriať aby si súčasnú úroveň udržali. Rada sa k Vám kedykoľvek vrátim.
  Ďakujem
  Viera Lehocká /izba č. 526/

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.